Про нас

Радіопрограма «Жива надія» була заснована у Канаді українцем Іваном Зінчиком для проповіді Євангелії для жителів радянської України. 

Це служіння було народжене у серці пастора Івана Дем'яновича Зінчика, який після тривалої розлуки з батьками,  через 27 років у 1969 році відвідав Україну. Його глибоко вразила відсутність Бога в житті людей. Він почав серйозно шукати шляхів для проповіді Божого Слова у тодішній комуністичній країні.

Через IBRA Radio на Мальті, з його потужними короткохвильовими сигналами, пастор Зінчик знайшов засоби проникнення через «залізну завісу». У 1970 році почали виходити щотижневі трансляції зі студії, яку він побудував у своєму будинку в Лондоні, Онтаріо, Канада. Він і його дружина Настя присвятили себе цьому служіння на решту свого життя. Настя відійшла у вічність у 1991 році. 

Невдовзі після того, як Україна стала незалежною, пастор Іван Зінчик розширив своє служіння в напрямку утворення євангельських церков у Полтавській області. На його прохання кілька пасторів погодились жити та благовістити в цій області.

Івана Дем'янович також продовжував своє радіослужіння, тепер уже через українське Перше націанальне радіо. Це продовжеється протягом десяти років до його смерті в 2001 році.

Після цього працю над радіопередачею продовжує аж дотепер дочка Івана Зінчика Ненсі Зінчик. Саме вона разом із чоловіком Адамом, який відповідає за технічну сторону проекту, в осучасненій студії записують, монтують та готують до ефіру радіопередачі. Для участі у передачі запрошуються сучасні проповідники, серед яких Голова Української Церкви ХВЄ, єпископ Михайло Паночко, християнський публіцист та поет Юрій Вавринюк та інші. Разом з тим, на прохання радіослухачів, використовуються архівні проповіді пастора Івана Зінчика. Обов`язковим моментом та окрасою кожної радіопередачі є використання християнських пісень. Нова команда намагається зберегти стиль і дух, який відчувався у програмах Івана Зінчика: просто і доступно донести Добру Новину до кожної людини.

Студія також має можливість надсилати слухачам Біблії, духовну літературу та диски з радіопрограмами.

На жаль, з 1 січня 2018 року «Жива надія» перестала транслюється на Першому каналі Українського радіо. Але вона продовжує виходити через радіомережу Світлого радіо «Еммануїл» та у Бразилії та Сакраменто, де є велика українська діяспора. Крім того прослухати передачі можна через наш сайт.

У відповідь на програми, український офіс студії, що знаходиться у Києві, щорічно отримує тисячі листів. Співробітники уважно читають кожен лист і відповідають на запити, надсилаючи касети та літературу. Багато хто з цих адресатів знаходяться у лікарнях, в'язницях, або з віддалених та ізольованих територій. 

Ненсі Зінчик

 

Сайт англійською мовою

Останні передачі

Разработка веб сайтов